foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

Dnia 24 listopada 2015 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta kolacja będąca podsumowaniem projektu „Radosna szkoła z babcią i dziadkiem”, realizowanego przez Uniwersytet Trzeciego Wieku we współpracy z SP nr 1 w Chrzanowie. Projekt przeprowadzony był przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

W finałowej kolacji uczestniczyli uczniowie, którzy brali udział w projekcie, ich rodzice, „babcie i dziadkowie” z UTW, organizatorzy projektu oraz zaproszeni goście.

„Dziadkowie” wraz ze swoimi podopiecznymi przygotowali piękny wystrój jadalni oraz przepyszny poczęstunek. Uroczystej kolacji towarzyszyła również wystawa fotograficzna oraz pokaz slajdów ilustrujące nasz wakacyjny pobyt w Wiśle. Odbył się także quiz wiedzy, który pozwolił przypomnieć sobie wspólnie spędzone chwile i wygrać trochę słodkości;). Nie zabrakło też radosnych śpiewów przy dźwiękach gitary.

A w ramach serdecznych podziękowań za okazywaną troskę i niegasnący uśmiech „babć i dziadków” uczniowie przygotowali Koncert Życzeń, w czasie którego odczytywali samodzielnie napisane podziękowania i wręczali je swoim opiekunom. Babcie i dziadkowie byli bardzo wzruszeni i szczęśliwi.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe zdjęcia oraz nagrody.

 

FOTOGALERIA ZDJĘĆ Z KOLACJI

Szkoła Podstawowa Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Borelowskiego 1
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie

tel./faks (32) 623 28 44
e-mail: sp1chrzanow@interia.pl

Gimnazjum

BLOG SRU - Szkolnej Rady Uczniowskiej

Podobny obraz

Zaloguj się

Witamy.

Do zobaczenia

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.