8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

11 lutego 2016 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie VII Gminnych Spotkań Literacko- Artystycznych pod hasłem „Podróże na pędzlu i piórze”. W tym roku uczestnicy zmagali się z powieścią Juliusza Verne pt. „W 80 dni dookoła świata”. W ramach Spotkań odbyły się następujące konkursy: test wiedzy ze znajomości powieści, projekt pocztówki w programie Paint z wybranego kraju odwiedzanego przez bohaterów książki, konkurs literacki na reportaż z miejsca podróży Fileasa Fogga i Passpartout oraz konkurs plastyczny polegający na wykonaniu projektu pierwszej strony czasopisma „Podróżnik”.

W Spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas 4- 6 szkół podstawowych Gminy Chrzanów. W czasie podsumowania uczniowie koła humanistycznego „Maska” i klasy 6 a integracyjnej wraz z paniami: Anną Mrowiec, Agnieszką Chmielowską – Litwa i Agnieszką Rabską zabrali wszystkich w podróż dookoła świata. Odwiedzili Anglię, Francję, Indie, Hongkong, Japonię, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Na zakończenie spotkania dyrektor szkoły Małgorzata Dziuba i pani Małgorzata Jarczyk – prezes ZNP w Chrzanowie wręczyły laureatom konkursów nagrody książkowe.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.