foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

11 lutego 2016 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie VII Gminnych Spotkań Literacko- Artystycznych pod hasłem „Podróże na pędzlu i piórze”. W tym roku uczestnicy zmagali się z powieścią Juliusza Verne pt. „W 80 dni dookoła świata”. W ramach Spotkań odbyły się następujące konkursy: test wiedzy ze znajomości powieści, projekt pocztówki w programie Paint z wybranego kraju odwiedzanego przez bohaterów książki, konkurs literacki na reportaż z miejsca podróży Fileasa Fogga i Passpartout oraz konkurs plastyczny polegający na wykonaniu projektu pierwszej strony czasopisma „Podróżnik”.

W Spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas 4- 6 szkół podstawowych Gminy Chrzanów. W czasie podsumowania uczniowie koła humanistycznego „Maska” i klasy 6 a integracyjnej wraz z paniami: Anną Mrowiec, Agnieszką Chmielowską – Litwa i Agnieszką Rabską zabrali wszystkich w podróż dookoła świata. Odwiedzili Anglię, Francję, Indie, Hongkong, Japonię, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Na zakończenie spotkania dyrektor szkoły Małgorzata Dziuba i pani Małgorzata Jarczyk – prezes ZNP w Chrzanowie wręczyły laureatom konkursów nagrody książkowe.

 

FOTOGALERIA

 

Szkoła Podstawowa Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Borelowskiego 1
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie

tel./faks (32) 623 28 44
e-mail: sp1chrzanow@interia.pl

Gimnazjum

BLOG SRU - Szkolnej Rady Uczniowskiej

Podobny obraz

Zaloguj się

Witamy.

Do zobaczenia

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.