foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

19 stycznia 2018 r. w MOKSiR w Chrzanowie odbył się uroczysty, finałowy  koncert  XVI Gminnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych. Konkurs organizuje, jak co roku Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 8 w Chrzanowie.

W tegorocznym Konkursie udział wzięła liczna grupa przedstawicieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Chrzanów. Wystąpiło 35 solistów oraz 27 zespołów. Wysłuchaliśmy aż 62 utwory. Uczestników oceniało niezawodne Jury w składzie: Pani Iwona Warska, pani Elżbieta Ustupska, pani Anna Suchoń - nauczycielki Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Janiny Garści w Chrzanowie oraz pani Irena Hydel – muzyk i dyrygent chrzanowskiego chóru.

Podczas Finału zaprezentowali się nagrodzeni laureaci pierwszych miejsc we wszystkich czterech kategoriach wiekowych. Uroczystość poprowadzili jak zawsze Joanna Słowik i ksiądz Michał Iwan. Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Małgorzata Dziuba wręczyła piękne nagrody dla uczestników konkursu. Wzruszająca, świąteczno - zimowa atmosfera, piękna muzyka i prawdziwie profesjonalne wykonania utworów muzycznych na długo pozostaną w naszej pamięci...

Konkurs i uroczysty finał przygotowali: Joanna Słowik, ks Michał Iwan, Jolanta Bryk, s. Iwona Łabędzka, Agnieszka Rabska, Renata Jaśko, Bożena Motyl, Elwira Słowik.

Szkoła Podstawowa Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Borelowskiego 1
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie

tel./faks (32) 623 28 44
e-mail: sp1chrzanow@interia.pl

Gimnazjum

BLOG SRU - Szkolnej Rady Uczniowskiej

Podobny obraz

Zaloguj się

Witamy.

Do zobaczenia

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.