8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

Tuż przed feriami 9 stycznia 2019 r. w MOKSiR w Chrzanowie odbył się finał XVII Gminnego Konkursu Kolęd Pastorałek i Piosenek Zimowych, w czasie którego zaprezentowali się zdobywcy nagród Grand Prix i pierwszych miejsc. Wszystkim zwycięzcom wręczono nagrody. Z naszej szkoły na scenie zaprezentowali się ponownie Emilia Głąb i Wojciech Trębacz.

W tegorocznym Konkursie udział wzięła liczna grupa przedstawicieli przedszkoli oraz szkół podstawowych gminy Chrzanów. Wystąpiło 37 solistów oraz 20 zespołów. Wysłuchaliśmy aż 57 utworów. Wśród solistów przyznano 4 nagrody szczególne – Grand Prix. Dziewięcioro wykonawców zdobyło  Ex aequo I miejsce. Drugą lokatę wyśpiewało również Ex aequo sześcioro  solistów. III miejsce przyznano tylko w  pierwszej  i drugiej kategorii wiekowej, czyli wśród przedszkolaków i klas 1-3. Zdobyły  je  trzy solistki. Ponadto czterech wykonawców ze starszych grup wiekowych nagrodzono wyróżnieniem. Doceniono również występy zespołów: przyznano dwa pierwsze, cztery drugie i dwa trzecie miejsca oraz cztery wyróżnienia.

W finale wszyscy nagrodzeni zaśpiewali wspólnie kolędę.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Fotorelacja na naszym facebooku.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.