foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

28 lutego 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się Finał X Gminnych Spotkań Literacko - Artystycznych pod hasłem "Tajemnice starożytnego Egiptu" zorganizowany przez panią Annę Mrowiec, Katarzynę Tęczar, Agnieszkę Rabską i Izabellę Gębicką. W tym roku tematem przewodnim była lektura Agnieszki Stelmaszyk pt." Kroniki Archeo - Tajemnica klejnotu Nefertiti". Uczniowie z naszej gminy rywalizowali w konkursie literackim pisząc test dokładnej znajomości lektury, konkursie literackim - pisząc opowiadanie, w konkursie plastycznym wykonując pudełko na prezent w kształcie piramidy i konkursie informatycznym wykonując billboard promujący lekturę. 

Wszyscy nagrodzeni uczniowie i laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody wręczane osobiście przez panią  wicedyrektor. Po wręczeniu nagród wszyscy zostali zaproszeni na pączki, gdyż impreza odbywała się w Tłusty Czwartek.

Fotorelacja na naszym szkolnym fb.

Szkoła Podstawowa Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Borelowskiego 1
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie

tel./faks (32) 623 28 44
e-mail: sp1chrzanow@interia.pl

Gimnazjum

BLOG SRU - Szkolnej Rady Uczniowskiej

Podobny obraz

Zaloguj się

Witamy.

Do zobaczenia

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.