8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

„Czy to bajka, czy nie bajka,
Myślcie sobie, jak tam chcecie.
A ja przecież wam powiadam:
Krasnoludki są na świecie.”

Przy pięknym podkładzie muzycznym i piosence do tekstu Marii Konopnickiej rozpoczęły się szkolne jasełka . Widowisko zostało przygotowane przez najmłodsze dzieci tj. grupę 0 a i 0 b, klasę integracyjną 2a , klasę 3c oraz zespół „Prymki”. W przedstawieniu pt „Leśna historia narodzin Jezusa” na scenie pojawiły się krasnoludki, leśne zwierzątka, tańczące śnieżynki. W stajence zaś zobaczyliśmy Maryję z Józefem, owieczki i baranki, aniołki. Dominowała piękna muzyka i ciekawe układy taneczne, zwłaszcza w  wykonaniu krasnoludków. Kolędy śpiewane przez małych artystów  wszystkim się podobały.

Wyst
ąpiliśmy również dla chrzanowskich przedszkoli. Wzięliśmy także udział w IX Powiatowym Konkursie Jasełek i Przedstawień Szopkowych „Powiatowe Jasełka 2012”, w którym  zdobyliśmy II miejsce. Ostatni występ odbył się w Kościele Matki Boskiej Różańcowej, na który zaprosiliśmy Babcie i Dziadków z okazji Ich święta.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.