foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

„Czy to bajka, czy nie bajka,
Myślcie sobie, jak tam chcecie.
A ja przecież wam powiadam:
Krasnoludki są na świecie.”Przy pięknym podkładzie muzycznym i piosence do tekstu Marii Konopnickiej rozpoczęły się szkolne jasełka . Widowisko zostało przygotowane przez najmłodsze dzieci tj. grupę 0 a i 0 b, klasę integracyjną 2a , klasę 3c oraz zespół „Prymki”. W przedstawieniu pt „Leśna historia narodzin Jezusa” na scenie pojawiły się krasnoludki, leśne zwierzątka, tańczące śnieżynki. W stajence zaś zobaczyliśmy Maryję z Józefem, owieczki i baranki, aniołki. Dominowała piękna muzyka i ciekawe układy taneczne, zwłaszcza w  wykonaniu krasnoludków. Kolędy śpiewane przez małych artystów  wszystkim się podobały.

Wyst
ąpiliśmy również dla chrzanowskich przedszkoli. Wzięliśmy także udział w IX Powiatowym Konkursie Jasełek i Przedstawień Szopkowych „Powiatowe Jasełka 2012”, w którym  zdobyliśmy II miejsce. Ostatni występ odbył się w Kościele Matki Boskiej Różańcowej, na który zaprosiliśmy Babcie i Dziadków z okazji Ich święta.

Szkoła Podstawowa Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Borelowskiego 1
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie

tel./faks (32) 623 28 44
e-mail: sp1chrzanow@interia.pl

Gimnazjum

BLOG SRU - Szkolnej Rady Uczniowskiej

Podobny obraz

Zaloguj się

Witamy.

Do zobaczenia

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.