Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej

Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Chrzanowie położona jest na osiedlu Północ przy placu Tysiąclecia w budynkach na ulicy M. Borelowskiego i Zielonej.

Placówka liczy 767 uczniów, którzy uczą się w 29 oddziałach, w tym 13 z nich to klasy integracyjne i 6 klasy sportowe.

Od września 2018 roku obowiązki dyrektora szkoły pełni mgr Bogusława Boho. Funkcję zastępcy dyrektora  pełnią mgr Anna Mrowiec i mgr Anna Mendela -Baca.

W 2006 roku otrzymaliśmy certyfikat Szkoła Wyróżniona za Wychowanie.

Nad bezpieczeństwem, wychowaniem oraz wysokim poziomem kształcenia stale czuwa wykwalifikowana kadra pedagogów.

Nasza szkoła zapewnia:

• Przyjacielską i serdeczną atmosfer w ciągu roku szkolnego,
  • Rzetelną i fachową opiekę pedagoga szkolnego, psychologa, logopedy i higienistki szkolnej,
  • Możliwość korzystania ze świetlicy, stołówki i sklepiku szkolnego,

• Zajęcia wychowania fizycznego na krytej pływalni, hali sportowej, siłowni,

• Zajęcia informatyczne w pracowniach komputerowych,

• Różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych: artystycznych, sportowych, humanistyczno - dziennikarskich, matematyczno - przyrodniczych, językowych, informatycznych, turystycznych

• Liczne lekcje muzealne, koncerty umuzykalniające,

• Wyjazdy na "zielone szkoły",  "białe szkoły", "Euroweek", wymiany językowe, wycieczki turystyczno - krajoznawcze, dydaktyczne.