26 października odbyły się gry i zabawy organizowane przez SZS.
Bardzo dobrze spisała się nasza reprezentacja klas czwartych, która zajęła I miejsce. Naszą reprezentację tworzyli uczniowie klasy 4 d.
Skład: C. Dudek,W. Prygiel, W.Gudmundsdottir, A. Wolska, E. Seniuk, Z. Baca, O. Garnek, W. Franczak, O.Feluś, W. Igieliński, Sz. Diaw, M. Wcisło
Opieka : Tomasz Brzózka
              Stanisław Malczewski

Czytaj więcej: Kolejny sukces sportowy1

Reprezentacja SP 1 dziewcząt- klasa VI d :

Anna Babijczuk, Nikola Gomułka, Justyna Jura, Oliwia Leszczyńska, Kornelia Szarek,

Emilia Nowak, Sara Sołtysik, Kinga Ondycz, Weronika Pilch, Wiktoria Kruczek,

Weronika Urbaniak, Wiktoria Trębacz.

II miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej,

I miejsce w zawodach miejsko- gminnych w mini piłce siatkowej, awans do zawodów powiatowych,

II miejsce w zawodach miejsko- gminnych w mini piłce ręcznej,

II miejsce w zawodach miejsko- gminnych w mini piłce nożnej,

III miejsce w zawodach miejsko- gminnych w mini piłce koszykowej,

III miejsce w zawodach powiatowych w Drużynowych Biegach Przełajowych,

III miejsce w zawodach powiatowych w Czwórboju Lekkoatletycznym: Wiktoria Kruczek,

Opiekun: mgr Daniel Pytlik

Z dniem 08 kwietnia 2015 r. w szkołach podstawowych z terenu Gminy Chrzanów rozpoczęła się realizacja Projektu „Już pływam” w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”. Zajęcia z nauki pływania będą się odbywać do 10 czerwca 2015 r., w godzinach popołudniowych w dniach trwania nauki szkolnej, na krytej pływalni „Cabańska Fala” w Chrzanowie. Projekt przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych  nie umiejących pływać, w pierwszej kolejności dla uczniów z rodzin w trudniejszej sytuacji materialnej. W projekcie uczestniczy 135 uczniów z poszczególnych szkół podstawowych tj. SP1, SP5, SP6, SP Luszowice, ZS3, ZS w Płazie, którzy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ,trenerów nabędą podstawowe umiejętności pływackie. Dzieci zostały podzielone na 9 grup, po 15 osób. Projekt przewiduje przeprowadzenie 18 godzin zajęć dla każdej z grup w formie 9 zajęć dwugodzinnych. Koszty udziału dzieci w zajęciach pokrywa Gmina Chrzanów, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz rodzice uczniów, biorących udział w Projekcie.

Zakładane rezultaty realizacji Projektu:

1. Zdobycie przez uczniów podstawowych umiejętności pływackich.

2. Wzrost bezpieczeństwa dzieci, poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z różnego rodzaju kąpielisk.

3. Poprawa kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów szkół podstawowych

4. Zachęcanie do aktywnych form spędzania wolnego czasu w celu m.in. zapobiegania patologiom społecznym.

Planowany koszt projektu „Już pływam” to 48 060,00 zł z czego Województwo Małopolskie przekazało Gminie Chrzanów pomoc finansową w wysokości 14 250,00 zł.

I m. w zawodach miejsko-gminnych w mini piłce siatkowej-(Chrzanów) – awans do zawodów powiatowych
I m. w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej(Libiąż) – awans do zawodów rejonowych
IV m. w zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej dziewcząt szkół podstawowych(Andrychów)
II m. w zawodach miejsko-gminnych w mini piłce koszykowej