Klasa II e

W środę 17 lutego klasa IE, pod opieką pani Beaty Dudek, pani Agnieszki Łyszczarz i Pań - Mam:) pojechała do krainy klocków Lego - Klockolandu w Krakowie. Tematem wycieczki był "Świat odkrywców i wynalazców". Po ciekawej prelekcji połączonej z pokazem przełomowych wynalazków XXw., wszyscy mieli możliwość wspaniałej zabawy w hali, gdzie zgromadzono setki  robotów, makiet  z kolejkami i innych  modeli zbudowanych z klocków Lego. Wszystkim można było sterować i bawić się bez końca! Następnie klasa udała się na warsztaty konstrukcyjne, gdzie zespoły składające się z trzech uczniów budowały automatyczne wyrzutnie! Z pomocą instruktorów wszyscy podołali temu wyzwaniu doskonale!

Wycieczka zakończyła się miłym akcentem - wśród robotów odśpiewano gromkie "100 lat!" dla Alana i Rocha, którzy w tym dniu mieli urodziny i częstowali z tej okazji słodkościami

.

Beata Dudek