foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

Klasa IV c

 

Nas też odwiedził Święty Mikołaj!!

 

19 października 2016 skorzystaliśmy z zaproszenia do Miejskiej Biblioteki na zajęcia z kodowania w języku Scratch. Przygoda z kodowaniem została zapoczątkowana w tzw. Code Week czyli Tygodniu Kodowania.

Zajęcia były świetne, wszystkim bardzo się podobały i na pewno jeszcze nie jeden raz będziemy zaglądać na stronę Scratch'a żeby samodzielnie poprogramować.

26.10 klasy 4a, 4b i 4c pod opieką wychowawczyń: p. Anny Mrowiec, Agnieszki Chmielowskiej, Renaty Jaśko, Bożeny Motyl oraz Agnieszki Rabskiej uczestniczyły w wycieczce do Krakowa.

Wzięliśmy udział w lekcji muzealnej dotyczącej krakowskich legend oraz zwiedziliśmy Muzeum w Podziemiach Krakowskiego Rynku.

Pogoda sprzyjała również malowniczemu spacerowi po mieście. Obejrzeliśmy Kościół Mariacki, Bramę Floriańską, Sukiennice, pomnik Adama Mickiewicz na Rynku... Oczywiście karmiliśmy gołębie na Rynku;) Nie zapomnieliśmy o zrobieniu kilku pamiątkowych zdjęćlaughing

 

 

 

Dziękujemy....Przepraszamy....

 

14 października 2016 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej.  Uczniowie zebrani na sali gimnastycznej mieli okazję przypomnieć sobie prawdy życiowe przekazywane przez  Małego Księcia i Lisa z książki A. Saint -Exupery. Wesołe piosenki o nauczycielach i ich święcie dopełniły reszty. Sambę zaśpiewaną i odtańczoną przez dziewczyny z zespoły Jedynki przygotowała pani Izabela Gębicka. W trakcie uroczystości zaproszeni goście tj. przedstawiciele Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego i prezes chrzanowskiego oddziału PTTK złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Dyrektor szkoły p. mgr Małgorzata Dziuba wręczyła także listy gratulacyjne dla nauczycieli oraz pracowników obsługi szkoły.

Uroczystość została przygotowana przez uczniów klasy 3b, 4c i 1b wraz z paniami Joanną Słowik, Agnieszką Rabską, Justyną Gajdzik i Martą Czarnasiak. Dekoracje zostały przygotowane przez panią Renatę Jaśko, a nad akustyką czuwał pan Daniel Pytlik.

 

 

Pierwsza klasowa dyskoteka już za nami!!

Z okazji Dnia Chłopaka cała szkoła - no i także nasza klasa świetnie bawiła się na dyskotece. Rodzice zadbali o smaczny poczęstunek oraz pizzę dla wszystkich. Dziękujemy!!!laughing

Szkoła Podstawowa Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Borelowskiego 1
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie

tel./faks (32) 623 28 44
e-mail: sp1chrzanow@interia.pl

Gimnazjum

BLOG SRU - Szkolnej Rady Uczniowskiej

Podobny obraz

Zaloguj się

Witamy.

Do zobaczenia

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.