26 września 2015 r. uczniowie klasy 6 a integracyjnej pod opieką pań: Anny Mrowiec     i Agnieszki Chmielowskiej – Litwa wzięli udział w XXXIV Rajdzie Rodzinnym. Meta Rajdu  przewidziana była na terenie Ośrodka RPWiK nad Zalewem Chechło. Dotrzeć można było na nią trzema trasami. Uczniowie klasy 6 a wybrali sobie jedną trasę pieszą, drugą rowerową.  Ze względu na warunki atmosferyczne  meta  imprezy miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 1. Również trasy Rajdu uległy zmianie. Trasa piesza prowadziła przez ulice miasta Chrzanowa. Podczas wycieczki uczniowie mogli dowiedzieć  się od przewodników ciekawych informacji o historii miasta, m.in. o Muzeum im. Ireny i Mieczysława Mazarakich, o dawnych właścicielach miasta.

Po powrocie z trasy, uczniowie posili się bigosem i ciepłą herbatą, a także spróbowali pysznych wypieków.

Duża atrakcją był udział dzieci w różnorodnych konkurencjach sportowych. Wzięli m.in. udział konkursie medycznym, w torze przeszkód, piłce w sieci czy biegu z jajkiem.

Niektórzy z nich w kategorii klas IV – VI, zdobyli nagrody:

Jakub Bytomski – I miejsce w konkursie medycznym, II miejsce w piłce w sieci, III miejsce w biegu z jajkiem oraz IV miejsce w torze przeszkód,

Gerard Glownia II miejsce w konkursie medycznym

Miłosz Muziński IV miejsce w piłce w sieci