foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

    27 listopada 2015 r. reprezentanci klas 2 a i 6 a uczestniczyli w XV Jubileuszowym Powiatowym Festiwalu Twórczości Integracyjnej ,,Bliżej Siebie" w Trzebini. W tym roku festiwal poświęcony był dyscyplinom sportowym. Nasza szkoła zmierzyła się z losowo wybraną przez organizatorów dyscypliną - kolarstwem. Dwa zespoły wokalne ,,Iskierki" , ,,Bad Boys" oraz jeden taneczny ,,Zakręceni" zaprezentowały się  w piosenkach ,,Rowery dwa", ,,Wigry, wigry" oraz ,,Jadą rowery". Organizatorzy zobowiązali każdą placówkę biorąca udział w festiwalu do wykonania tabloo o wybitnych polskich sportowcach. Nasza praca o kolarstwie została, wraz z innymi, zaprezentowana podczas imprezy. Wszyscy w trakcie festiwalu świetnie się bawili przy piosenkach poświęconych akrobatyce, jeździe figurowej czy kolarstwu. Publiczność wznosiła sportowe okrzyki dopingujące występujących. Nie zabrakło akcentów sportowych, które zapewnili organizatorzy w postaci fal i szalików biało - czerwonych.

    Na zgromadzonych czekała także niespodzianka - pyszny jubileuszowy tort oraz smaczny poczęstunek i wspaniałe upominki.

    Na zakończenie Festiwalu wszyscy odśpiewali piosenkę zespołu Queen pt. ,,We are the champions".

 

      Zespołu zostały przygotowane przez panie: Annę Mrowiec, Agnieszkę Chmielowską - Litwa, Martę Morawiec, Elwirę Słowik.

Szkoła Podstawowa Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Borelowskiego 1
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie

tel./faks (32) 623 28 44
e-mail: sp1chrzanow@interia.pl

Gimnazjum

BLOG SRU - Szkolnej Rady Uczniowskiej

Podobny obraz

Zaloguj się

Witamy.

Do zobaczenia

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.