foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
8:00-8:45 .................. 8:55-9:40 .................. 9:50-10:35 ............... 10:45-11:30 ................ 11:50-12:35 .................. 12:50-13:35 ................

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie

17 grudnia 2015 r. uczniowie klasy 6 a integracyjnej wraz z paniami Anną Mrowiec i Agnieszką Chmielowską - Litwa wzięli udział w biesiadzie poetyckiej zorganizowanej z okazji urodzin patrona naszej szkoły - Adama Mickiewicza. W tym roku motywem przewodnim spotkania był niezwykły świat opisany przez wieszcza w jego utworach. Nasza klasa zaprezentowała podczas biesiady fragment "Dziadów". Do występu przygotowaliśmy się solidnie i z dużym zaangażowaniem. Gromadziliśmy stroje, rekwizyty, uczyliśmy się perfekcyjnie czytać swoje kwestie. W rolę Widma wcieliła się pani Anna Mrowiec, w rolę starca - pani Agnieszka Chmielowska - Litwa, Guślarzem był  Mikołaj Stachura  z kl. 6 b, a  rolę mrocznego chóru odegrali: Anna Jastrzębska, Aleksandra Pelc, Maria Więcław, Artur Grzyska i  Maciej Chrobak. Nasz występ podobał się publiczności i został nagrodzony dużymi brawami.

Szkoła Podstawowa Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza

ul. Borelowskiego 1
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie

tel./faks (32) 623 28 44
e-mail: sp1chrzanow@interia.pl

Gimnazjum

BLOG SRU - Szkolnej Rady Uczniowskiej

Podobny obraz

Zaloguj się

Witamy.

Do zobaczenia

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie Rights Reserved.