Uczniowie klasy 6 a integracyjnej wraz z paniami Anną Mrowiec i Agnieszką Chmielowską - Litwa przygotowali Jasełka. Wystawili je podczas klasowej Wigilii, na którą, jak co roku,  zaprosili swoich rodziców i rodzeństwo. 21 grudnia 2015 r. podczas spotkania nie zabrakło  wspólnego kolędowania i chwil pełnych wzruszeń. Uczniowie wcielili się w postaci biorące udział w  scenie Bożego Narodzenia. Swoje role perfekcyjnie zagrali Maria Więcław (Matka Boża), Kacper Ochelski (Józef), Filip Gros, Maciej Chrobak, Gerard Głownia (pastuszkowie), Magdalena Czechowicz (babcia), Artur Grzyska, Adam Prasak, Miłosz Muziński (królowie), Aleksandra Pelc i Anna Jastrzębska (Aniołowie) oraz Jakub Bytomski (narrator). Aktorzy zadbali o odpowiednie stroje i rekwizyty. Nowoczesną multimedialną scenografię, wyświetlaną na ekranie, przygotowała pani Anna Mrowiec, a o oprawę muzyczną zadbała pani Agnieszka Chmielowska - Litwa. Dzięki pomocy rodziców, wspólnie zasiedliśmy przy pięknie udekorowanych stołach, mogąc delektować się przygotowanymi przez nich pysznymi ciastami i innymi smakołykami. Rodzicom bardzo podobał się występ ich pociech. W ramach podziękowania każde dziecko otrzymało od rodziców słodki upominek.